18 грудня 2015

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі звернувся до Національного антикорупційного бюро України з проханням перевірити його на причетність до корупції, в якій його звинуватив один із народних депутатів.

16 грудня 2015

За фактом отримання хабара начальником КЕВ м. Львова Олексієм Крисевичем відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

16 грудня 2015

Прокуратура Тернопільської області оскаржує вирок суду, яким кваліфікацію дій головного ревізора-інспектора однієї з ОДПІ змінено на таку, що передбачає більш м’яке покарання за вчинення корупційного злочину.

15 грудня 2015

СБУ спільно з військовою прокуратурою затримала на хабарі двох суддів Львівського апеляційного адміністративного суду.

15 грудня 2015

Співробітники прокуратури міста Києва спільно з управлінням боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України затримали при отриманні хабара одного з керівників Київського міського управління юстиції.

10 грудня 2015

Антикорупційне бюро збільшує кількість посад детективів до 100, а старших детективів – до 30.

09 грудня 2015

Експерти Transparency International Україна спільно з ДП Укрпошта озвучили десять найбільш болючих корупційних проблем українців за підсумками опитування, проведеного в листопаді.

07 грудня 2015

Детективи НАБ внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань перші 3 кримінальні провадження щодо розкрадання грошових коштів держпідприємств на суму близько одного млрд грн.

05 грудня 2015

Слідчий податкової на прізвище Шакал попався на хабарі 45 тисяч.